Image Alt

Karadeniz’in güçlü sesi Ekin Uzunlar’dan unutulmayacak konser

Karadeniz’in güçlü sesi Ekin Uzunlar’dan unutulmayacak konser

Güçlü sesi, kendisine özgü yorumu ve kemençesiyle Karadeniz müziğinin başarılı ismi Ekin Uzunlar Büyükçekmece’yi salladı.

24. Uluslararası İstanbul Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin Halk Konserleri kategorisinde sahne alan Ekin Uzunlar, sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.  

Binlerce hayranını coşturdu

Cumhuriyet’in 100’üncü yılı kapsamında 100 ülkeden kültür ve sanat elçisinin davet edildiği 24. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin Halk Konserleri kategorisinde muhteşem bir konsere imza atan Karadeniz Müziği’nin güçlü ismi Ekin Uzunlar, binlerce hayranının yanı sıra festivale katılan yabancı konuklara da unutamayacakları bir gece yaşattı. Sevilen şarkılarını kemençesi eşliğinde seslendiren Uzunlar’a hayranları da eşlik etti. Büyükçekmece Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konser gecenin ilerleyen saatlerine sürdü. Ekin Uzunlar’a festivale katkısından dolayı teşekkür eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, kendisine teşekkür plaketi takdim etti.